Yeni One Max Akıllı Telefonu Yüksek Fiyatlı Modellere Kafa Tutuyor

Akıllı telefon kategorisine son derece iddialı bir model daha giriş yaptı. Üstelik bu model fiyat performans konusunda sınırları epey zorlayacak gibi gözüküyor.

Günümüzde akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcılar genellikle fiyat performansı dikkate alıyor. Bu da çok fazla bilinmeyen markalara şans verilmesini sağlıyor. UMIDIGI isimli üretici, pazardan büyük bir pasta dilimi kapmak istiyor ve bu doğrultuda UMUDIGI One Max isimli yeni bir akıllı telefon geliştiriyor.

Yeni UMIDIGI One Max akıllı telefonu son derece güçlü özelliklere ve epey uygun bir fiyata sahip. Telefon 6.3 inç büyüklüğünde 2.D kesim damla çentikli LCD ekrana sahip olup iddialı ekran kasa oranı ile ayrıca dikkat çekiyor. MediaTek Helio P23 yonga setinin yer aldığı telefonda 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Cihazın arka kısmında 45 Megapiksel + 12 Megapiksel olmak üzere çift arka kamera bulunuyor. Ön yüzünde ise 16 Megapiksellik tek selfie kamerasına sahip.

Telefonda 4150 mAh büyüklüğünde bataryanın bulunmasının yanı sıra 18W hızlı şarj aleti ile birlikte satışa sunulacak. Güçlü bataryaya sahip olan telefon çok hızlı bir şekilde şarj da olabilecek. Cihaz yazılımsal olarak ise beklendiği üzere Android ile gelecek. Ancak Android’in son sürümü olan Pie ile değil bir önceki sürüm olan Oreo işletim sistemiyle piyasaya sürülecek.

Telefonun fiyatı ise 179 Dolar. Böylece fiyat performans hususunda epey iyi  bir model olacak.