Zero Caliber Çıkış Tarihi ve Başlıca Özellikleri

Zero Caliber oyunu ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Oyun 9 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek ve özellikle VR yapısı ile dikkatleri üzerine toplayacak.

Günümüzde VR destekli oyunların sayısı büyük bir hızla artıyor. Zero Caliber oyunu da yeni VR destekli oyunlardan biri olacak. Oyunda sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde kendinizi atmosfere çok daha fazla kaptırabileceksiniz.

9 Kasım 2018 tarihinde satışa sunulacak olan Zero Caliber VR, çatışmalara girebileceğiniz, atmosfer açısından oldukça güçlü bir oyun olacak. Hem tekli oyuncu modu hem de çoklu oyuncu modu bulunacak olup oyuncular bu modlardan dilediğini oynayabilecek. Oyunda farklı çeşitlerde silahlar olacak ve bu silahların açtığı zararlar da değişkenlik gösterecek.

Erken erişim süreci henüz sınırlı içeriği oyuncularla buluşturacak. Gneel olarak takım uyumunun ön plana çıkacağı oyunda karakterler başarılı olabilmek için takım oyunu sergilemek durumunda olacak. Oyunda farklı tipte silahlar elde edebilecek ve bunları kişiselleştirerek daha başarılı olmanızı sağlayabileceksiniz.

Oyun ilk etapta yalnızca İngilizce dil desteğine sahip.

Zero Caliber VR oyununun sistem gereksinimleri ise şöyle:

  • İşlemci: Intel İ5 4590 işlemci birimi
  • Grafik Kartı: NVIDIA GTX 970 
  • RAM: 4 GB 
  • Depolama Alanı: 6 GB
  • İşletim Sistemi:  Windows 10 64 Bit