18 YIL SONRA BMW8 GERİ DÖNÜYOR

1989 ile 1999 yılları arasında otomobil modellerinin en iyilerinden biri olan BMW 8 serisi üretildi. Şirket patronlarının şirket tarihinin en büyük modellerinden biri olarak bahsedilen BMW 8 serisi 2018 yılında BMW serisine yeniden dönmesi bekleniyor. BMW’ nin Ultra Premium otomobillerinin birincisi olan Konsept 8 serisi İtalya’ da Como Gölü kıyısındaki Concorso d’ Eleganza’da sergilenecek. BMW 8 Serisi 2018 yılında yeni tasarım ve teknoloji ile yollarda kendini gösterecek.

BMW Şirketi Yönetim Kurulu başkanlığını yapan Harald Krüger yeni BMW 8 serisi için şunları söyledi.

“ BMW için 8 sayısı daima sportif performansın ve sınır tanımazlığın doruk noktasını ifade etmiştir. BMW 8 serisinin yenilenen dönüşünde keskin dinamikleriyle modernliğin ve lüks tasarımın bir aradalığının olabileceğini  temsil ederek  gösterecek. BMW otomobilller lüks otomobil liderliğinde iddiası BMW 8 serisi ile yeniden güçlenecek. “ dedi.

18 yıl sonra binek serisi olan otomobil sınıfının en tepesine yerleşmeyi düşünen BMW 8 serisi 2018 yılında satışa girecek.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

Alman otomotiv devinin eskiden gelen yeni tasarımı sosyal medya hesaplarında fotoğraflarla yayınlandı ve BMW serisinin en tepede olacak modeli izleyenleri ile buluştu.

Konsept 8 Serisi tanıtımı için  konuşma yapan BMW otomobilleri yönetim kurulu üyesi Ian Robertson üst derece lüks segment içinde olan  daha fazla araba getirmek istediklerini söyledi. BMW 8 sersinin de bu segmentlerden biri olduğunu belirtti. BMW yeni platformu içinde tasarım dahilinde 12 yeni model otomobil var.

BMW Başkanı Harald Krüger sektördeki liderliği güçlendireceğini söylediği bu 12 yeni model için keskin dinamiklerin lüks otomobil ile bir aradalığını göstereceğini söyledi

SOFİSTİKE BMW 8

Lansman sırasında konuşan Van Hooydonk ise BMW 8 serisi otomobilller için sofistike bir tasarım olduğunu söyledi.

BMW yeni 8 Serisi için standart arkadan itişli versiyonlarından daha başka olarak sınırlı sayıda olsa da dört teker çekişli olan  xDrive modelini de planlamakta.

Yeni BMW 8 Serisi 19 yıl sonra yenilenerek  2018 sonundan önce var olan BMW serilerine eklenmesi planlanmakta olan üç yeni modelin de arasında yer almakta.

Cevap bırakın