2017’NİN EN İYİ TAŞINABİLİR TEKNOLOJİ OYUNCAKLARI

Günlük yaşantımızda kullandığımız elektronikler gün geçtikçe küçülüyor ve hafifliyor. Eskiden taşıyamadığımız bir çok şeyi artık gittiğimiz her yere kolayca götürüyor ve kullanabiliyoruz. Bu yazımızda 2017‘nin en çok ilgi çeken taşınabilir teknolojik ürünlerini sizler için sıraladık.

 

 

1. Suya toza darbeye dayanıklı USB bellek

Mosdart marka bu bellek 16 GB boyutunda. Ancak onu öne çıkaran özelliği toz, darbe ve suya karşı dayanıklı olması. Böylece nereye giderseniz gidin yanınızda bilgilerinizi güvenle taşıyabiliyorsunuz. Fiyatı ise yalnızca 6$.

 

 

2. Cube eşya bulucu

Bu küçük aygıt sayesinde artık hiç bir şeyinizi kaybetmeyeceksiniz. sadece 3.5 cm uzunlukta ve 6 mm kalınlıkta bir kutudan ibaret olan Cube, telefonunuza kuracağınız bir Cube tracker app sayesinde nerede olursa olsun size yerini bildirebiliyor, isterseniz de titreyebiliyor, ışıklar saçabiliyor ve alarmını çaldırabiliyor. Köpeğinizin tasmasına takmak için ya da değerli eşyalarınızın bulunduğu çantanızda saklamak için oldukça faydalı bir ürün. Fiyatıysa 25$.

 

 

3. GoPro Hero5 4k kamera

Fazla söze gerek yok. GoPro Hero5 bugüne dek üretilen en iyi giyilebilir aksiyon kamerası! 4k çözünürlükte 30 fps video çekebilen ve ne yaparsanız yapın mükemmel görüntü kalitesinden asla ödün vermeyen bu kameranın su geçirmez ve darbeye dayanıklı olduğunu söylemeye gerek bile yok sanırız. Wi-Fi ve Bluetooth desteği olan kameranın fiyatıysa 360$.

 

 

4. Regality USB çakmak

Ateş lazım mı? Öyleyse sizin için en yenilikçi çakmağı tanıtıyoruz. Regality isimli bu çakmak USB aracılığıyla şarj olan bir elektrikli çakmak. Üstelik bir şarjda tam 300 kez yanabiliyor. Gaz, benzin, çakmak taşı gibi dertlerle uğraşmak istemiyorsanız ve bitmeyen bir çakmağım olsun istiyorsanız bu gösterişli ve bir o kadar da yenilikçi ürünün fiyatı yalnızca 12$.

 

Listemize girmeyi başaran bu ilgi çekici ürünlerin hepsini Amazon.com üzerinden satın almanız mümkün. Ülkemizde de gittigidiyor, n11 gibi online satış adreslerinde kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Cevap bırakın