50 TL Değerindeki Prison Architect Bir Süreliğine Ücretsiz Hale Geldi

Prison Architect video oyunu normalde ücretli bir şekilde satılmaktayken GOG platformu üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak satılmaya başlandı.


Akıcı, yüksek tempoya sahip bir video oyunu olan Prison Architect yapımı Steam üzerinde 50 TL fiyat etiketiyle satılmakta olup, GOG platformu üzerinde ise kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi. GOG daha önce de benzer pek çok ücretsiz oyun haberi ile karşımıza çıkmıştı.


Prison Architect oyununun ücretsiz olması birkaç gün boyunca devam edecek olup ardından tekrar ücretli olarak yer verilecek. Bu arada GOG üzerinden bir oyundan yararlanabilmek için ücretli bir hesaba ihtiyacınız olmadığını da belirtelim. Ücretsiz olarak hesap oluşturulup kullanılabiliyor.


GOG üzerinde Prison Architect alabilmek için ilk olarak GOG.com internet sayfasını açın ve ana sayfa bölümünün orta kısmında bulunan Prison Architect’in üzerine gelerek ‘Yes, and Claim the game’ tuşuna tıklayın. Hesabınıza giriş yapmanızın ardından oyun kütüphanenize dahil edilecektir. Eğer bir GOG hesabınız bulunmuyorsa bu işlemin öncesinde bir GOG hesabı oluşturmanızı tavsiye ediyoruz.

Prison Architect hakkında


Introversion Software tarafından geliştirilen Prison Architect video oyununda hapishane kuruyor ve yönetiyorsunuz. PC platformu için ilk olarak 2012 yılında erken erişim sürümü olarak çıkan oyun ardından bir süre sonra tam sürüme geçti. Oyun zamanla pek çok yeni güncelleme aldı ve yenilikler kazandı.


İki boyutlu bir görünüme sahip olan oyunun 3D seçeneği de bulunmakta. Size verilen süreler içerisinde hapishane inşa edip ardından oyunun asıl kısmını başlatıyorsunuz. Oyundaki amacınız mahkumları sorunsuz bir şekilde yönetip güvenli bir hapishane inşa edebilmektir.

Cevap bırakın