5G Tablet T40 Satışa Sunuluyor

Teclast markası 5G destekli yeni tabletini satışa çıkarıyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Tablet pazarı korona virüsünün de etkisiyle tekrar canlanmış durumda. Özellikle çocukların eğitim hayatına katkı sağlayan tablet, bazen de tam aksine oyunlar nedeniyle çocukları derslerden uzaklaştırabiliyor. Ancak elbette tabletler arasında daha üstün teknolojiyle , büyüklere hitap eden modeller de bulunuyor.

Teclast firması, yeni güçlü donanım özelliklerine sahip olan T40 5G cihazını satışa çıkarıyor. İsminden de anlaşılabileceği üzere 5G desteği ile gelecek olan yeni tablet, UNISOC Tiger T7520 yongasını kullanıyor. Aynı zamanda 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile geleceği sızdırılan tabletin, genel itibariyle güçlü özelliklere sahip olduğu biliniyor.

Tabletin ekranı 10.4 inç büyüklüğünde olacak ve 2K ekran çözünürlüğünü destekleyecek. Sahip olduğu çözünürlük değeri ile keskin görüntüler sunabilecek olan tablet, güç tüketiminin düşük kalabilmesi amacıyla ekstra önlemlerle piyasaya sürülecek. Nasıl bir satış performansı göstereceği merak edilen tabletin fiyatı ise şu an için belirsiz olup, fiyatının ne olacağı satış performansını da belirleyecek olan önemli bir kıstas olacaktır.

Cevap bırakın