A57 4G Akıllı Telefonunun Resmi Duyurusu Gerçekleştirildi

Oppo markası A57 modelinin 4G sürümünü piyasaya sürecek. Cihaz 5G versiyonuna nazaran bazı farklılıklara sahip olacak. İşte teknoloji haberine ilişkin detaylar… 

Günümüzün popüler akıllı telefon üreticilerinden biri olan Oppo, Nisan ayı içerisinde Dimensity 810 SoC ve 5G bağlantısı ile A57’yi tanıtmıştı. Bu defa da Helio G35 yongasınca desteklemekte olan 4G sürümün duyurusunu gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekti. 

Duyurulan yeni 4G modeli, 10 W yerine 33 W kadar hızlı şarj oluyor. Bu bağlamda 5G versiyona nazaran daha hızlı şarj olduğunu söyleyebileceğimiz modelde 5000 mAh batarya bulunuyor. Telefonun ekran yenileme hızı ise 60 Hz olup ürün HD+ çözünürlükle çalışıyor. Telefonun ekranı ise 6.56 inç büyüklüğünde. 

3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile gelecek olan model, diğer pek çok özellik bakımından A57 5G ile aynı gözüküyor. Ancak kamera platformunun da biraz farklı tasarımı bulunduğunu belirtelim. 4G versiyonu ayrıca Oppo Glow tasarımını barındırmakta. 

Telefonda 13MP birincil kamera, 2MP derinlik sensörü yer almakta olup, önünde ise 8MP selfie kamera yer alıyor. Ürünün pazarda nasıl bir satış performansı sergileyeceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

Cevap bırakın