Age of Empires 3 Definitive Edition İçin Tarihi İndirim !

Steam üzerinde Age of Empires 3 Definitive Edition için tarihi bir indirim uygulanmış durumda. Oyunu çok cazip fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Günümüzün popüler oyun sanal mağazalarından Steam üzerinde zaman zaman büyük çaplı video oyunu indirimleri uygulandığını bilmekteyiz. Bunlar arasından özellikle bazı oyunlar var ki aldığı muhteşem indirimlerle beraber diğerlerinden ayrılıyor. Age of Empires 3 Definitive Edition için de bu kapsamda muazzam bir indirim uygulanmış durumda.

Fiyatı 10 TL’nin altına düştü

Normal fiyatı 32 TL olan Age of Empires 3 Definitive Edition için %70 oranında büyük bir indirim uygulandı. Böylece paketin Steam üzerindeki yeni fiyatı yalnızca 9,60 TL oldu. Üstelik oyunu denemek için bir süreliğine ücretsiz olarak oynama gibi bir imkanınız da bulunuyor. Oyunu Pazartesi gününe kadar ücret ödemeden oynayarak deneyebilir ve beğendiğiniz taktirde yine indirimli fiyattan alabilirsiniz.

Age of Empires 2 oyunundan sonra çıkan Age of Empires 3, daha gelişmiş özellikler ve modern hale getirilmiş oynanışı ile oyuncuların dikkatini çeken strateji oyunlarından biri oldu. Definitive Edition paketi de oyunu 4K Ultra HD grafikler ve yeniden düzenlenmiş müziklerle beraber sunarak oyunun daha cazip bir hale gelmesini sağladı. Hazır böyle güzel bir indirim de uygulanmışken de Age of Empires 3’ü hala denemediyseniz deneyimlemenizi öneriyoruz.

Cevap bırakın