AKG 1000 Dolarlık Yeni Kulak İçi Kulaklığını Duyurdu

AKG, yeni N5005 isminde kulak içi kulaklığını duyurdu. Tanıtımdaki en dikkat çekici şey ürünün fiyatı oldu. 999.95 Dolar fiyatlı N5005, uzun süre dilden düşmeyebilir.

Kulak içi kulaklıklar bildiğiniz gibi oldukça ufak kulaklıklar. Standart kablolu veya kablosuz modelleri bulunuyor. 5 TL’ye bile bulmanız mümkün. Ancak tabii 5 TL gibi rakamlara alınan kulaklıklar pek kaliteli olmuyor. Yine de 100 TL bandını aşmadan gayet kaliteli kulaklıklar satın alınabiliyor.AKG tarafından piyasaya sürülecek olan yeni N5005 kulaklık ise fiyatıyla adeta pes dedirtiyor. 1000 Dolara satılacağı açıklanan N5005, müzisyenler ve kaliteli müzik dinlemek isteyenler için özel olarak geliştirilmiş.

Şirket ürün hakkında tanıtımı sırasında çok iddialı ifadeler kullandı. Belirtilene göre N5005 ufak bir kulak içi kulaklık olmasına rağmen bir müzik stüdyosu kadar iyi iş çıkarıyor. Ürünün kablosu ve kulaklık ucu konusunda bazı seçenekler kullanıcıya sunulacak. Böylece tasarımsal anlamda kullanıcı, beğendiği şekilde ürüne sahip olabilecek.

N5005 çizilmeye karşı dayanıklı olmasının yanında genel itibariyle düşmeye, bir yere çarpmaya karşı da fiziksel dayanıklılık sunuyor.  Kulaklık yüksek çözünürlüklü ses çıkışına sahip.

Ürünün kutusu ve içerisindekiler hakkında görüntü:

Ürünün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şu an için belli değil.

 

Cevap bırakın