Akıllı Telefonlarda Oynanabilecek En İdeal Açık Dünya Oyunları

Yeni içeriğimizde akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi açık dünya video oyunlarını derliyoruz. İşte detaylar…

Günümüzde akıllı telefonlar büyük çaplı oyunların dahi oynanabileceği donanımlara sahip bir hale geldi. Bu bağlamda IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda açık dünya temalı olarak oynanabilecek pek çok oyun kendisini gösterdi.Peki bunla arasından en iddialıları hangileri? Gelin bir bakalım.

Off the Road

DogByte Games eliyle gelen düşük boyutlu bir oyun olan Off the Road video oyunu açık dünya temalı oyunlardan biri olup içerisinde kamyonlar, biçer döverler barındırıyor. Mobil oyunlarda nadiren bulunan gerçekçi çamur mekaniği ve lastik basıncı simülasyonuna da sahip olması Off the Road video oyununu özel kılıyor.

MadOut2 BigCityOnline

Need for Speed ve GTA oyunlarının karışımı bir tarza sahip olan oyunda hem açık dünyada dolaşarak diğer oyuncularla dövüşebilir hem de yarışlara katılarak sürüş yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Second Galaxy

Bu oyunda binlerce yıldız sistemi bulunuyor ve tıpkı Star Wars filmlerinde olduğu gibi nefes kesen uzay savaşlarına katılabiliyorsunuz. Açık dünya barındıran oyunlardan biri olan Second Galaxy bu bağlamda denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor. Dosya boyutu 2 GB olan Second Galaxy video oyununun geliştiriciliğini ise Zilong Game Limited üstlenmiştir.

Pirates Flag: Caribbean Action RPG

Bir mürettebat kiralayıp yolculuk yapabildiğiniz oyunda görevleri tamamlayıp efsanevi yaratıklara karşı savaşabilirsiniz. Dosya boyutu 426 MB olan oyup Lion’s Shade tarafından geliştirilmiştir.

Dragon Raja

Dosya boyutu 6 GB olan oyun bu bağlamda denemek isteyenlerin telefonunun depolama alanına dikkat etmesi gereken yapımlardan biri. Anime tarzı bir MMORPG oyunu olan Dragon Raja içerisinde dört sınıftan herhangi birini seçip karakterinizi detaylı olarak özelleştirebiliyorsunuz.

Six Guns Gong Showdown

Vahşi batı temasına sahip bir açık dünya oyunu arıyorsanız Six-Guns video oyununa muhakkak şans vermelisiniz. Gameloft tarafından geliştirilen oyun 757 MB dosya boyutuna sahip. İçerisinde haydut ve çetelere karşı savaş veriyorsunuz ve hatta oyunda zombi benzeri canvarlarda bulunuyor. Oyun bu yönleriyle mobil cihazlarda oynanabilecek en iyi yapımlardan biri.

Dawn of Isles

NetEase Inc tarafından geliştirilen oyun 1.96 GB dosya boyutuna sahip olup tarz itibariyle özellikle bir dönemin en popüler video oyunlarından biri olan The Legend of Zelda yapımına benziyor.

Cevap bırakın