Alwa’s Legacy PC ve Switch’e Geliyor

Nostaljik, güçlü bir platform oyununu özleyenler için yakında Alwa’s Legacy oyunu piyasaya sürülecek. İşte habere dair tüm detaylar…

Video oyunu dünyasında korona virüsüne rağmen hareketlilik devam ediyor. Gelen son bilgilere göre platform oyunları türüne iddialı yeni bir yapım dahil olacak. Alwa’s Awakening isimli yeni video oyunu, İsveçli bağımsız geliştirici Elden Pixels eliyle geliştiriliyor.

Elden Pixels oyun tasarımcısı Mikael Forsilnd yaptığı açıklamada Alwa’s Legacy yapımını hazırlama sürecinin kendileri için zorlu olduğunu fakat hayranlarının destekleri ile birlikte bunun gerçekleştiğini belirtti.

Alwa’s Legacy, açıklanana göre bu yaz ayları içerisinde PC ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. PlayStation ve XBOX konsollarına ise daha sonra çıkarılması beklenen Alwa’s Legacy, PC platformu için kapalı testlere başladı bile. Oyunun resmi internet sitesinden kapalı beta testlerine kayıt olunabilmekte.

Alwa’s Legacy içerisinde tehlikeli zindanlar ve zorlu engeller bulunuyor. Bunları yeteneklerinizi konuşturarak atlatmaya çalışıyorsunuz.

Cevap bırakın