Amazfit GTR 2 Ön Sipariş Aşamasına Girdi

Amazfit GTR 2 akıllı saati ön sipariş aşamasına girdi. Ürünün ne kadar sipariş edileceği merak konusu oldu. İşte detaylar…

Akıllı saatler günümüzde bir hayli popüler ve giderek daha fazla kitleye ulaşmaya devam ediyor. Amazfit markası da bu doğrultuda ürünler sunan şirketlerden olup giyilebilir cihaz alanındaki iddiasını artırıyor.

Amazfit resmi internet sitesi üzerinde siparişe açılan ürünlere bir yenisi daha eklendi. Edinilen bilgilere göre Amazfit GTR 2 modeli resmen ön siparişe açıldı. Ön sipariş için son gün ise 17 Aralık 2020 olup Amazfit GTR 2 modeli 17 Aralık günü resmen piyasaya sürülmüş olacak.

Amazfit GTR 2 ilk olarak Hindistan pazarında satışa çıkarılacak olup ardından diğer ülkeler için dağıtımına başlanacak. Ürün Amazfit’in kendi internet sitesi ve Flipkart üzerinden satılacak. Filpkart’ın da Hindistan satış sitesi olduğunun altını çizelim.

Amazfit GTR 2 modeli piyasaya sürüldüğünde 12.999 Hindistan Rupisi fiyatıyla çıkışını gerçekleştirecek. Bu rakam yaklaşık 180 Amerikan Dolarına denk geliyor.

Nasıl özellikleri var?

GTR 2 akıllı saatinin 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED yapıda ekranı bulunuyor. Sp02 sensörüne sahip olan akıllı saat stres seviyesinin takibini ve uyku takibini yapıyor. 50 metreye kadar suya karşı dayanıklılığı bulunan akıllı saat aynı zamanda 471 mAh batarya kullanıyor ve bu batarya ile 14 gün kadar kullanım imkanı sağlıyor.

Cevap bırakın