American Motorcyle Simulator Güçlü Grafikleriyle Geliyor

Motosiklet oyunlarını sevenler için şimdi kapsamlı ve içerisinde açık dünya barındıran American Motorcyle Simulator çıkıyor. İşte detaylar…

Movie Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını PlayWay’in üstlendiği American Motorcycle Simulator yapımı, PC platformu için duyuruldu ve 2021 yılının ilk yarısında resmen çıkışını gerçekleştirecek.

Oyun içerisinde efsanevi Route 66 üzerinden Amerika’da bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Birleşik Devletler’in tamamı boyunca üçüncü şahıs veya birinci şahıs kamera modunda motosikletinizle seyahat edebildiğiniz oyunda aynı zamanda motosikletinizin parçalarını değiştirebiliyor, benzinliğe uğrayabiliyor veyahut mola vermek için çeşitli mekanlara girip vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyuncuya geniş bir özgürlük sunmak için gelen American Motorcycle Simulator yapımında Türkçe arayüz desteği de bulunuyor. İçerisinde 50’nin üzerinde farklı mekana sahip olan American Motorcycle Simulator içerisinde bu mekanlardan birinde dinlenerek vakit geçirebiliyorsunuz.

Güçlü grafiklere sahip olan oyun, görünüş itibariyle açıkçası GTA V’in sanki modlanmış hali gibi gözüküyor. 2020 yılının teknolojik nimetlerini iyi kullandığı görülüyor.

Cevap bırakın