Anker Liberty 2 Pro İncelemesi

Yeni yazımızda Anker Liberty 2 Pro kablosuz kulaklığını masaya yatırıyoruz. İşte Anker Liberty 2 Pro ile ilgili bilmeniz gerekenler…

Kablosuz kulaklıklara olan talep son zamanlarda büyük bir artış gösterdi. Bu durum üretimde artışın yaşanmasını da sağladı. Böylece sektörde uygun fiyatlı kulaklık sayısı da önemli miktarda arttı.

Kablosuz kulaklık tercihi için kullanıcıların göz önüne alması gereken bazı unsurlar bulunuyor. Özellikle çok iyi bir ses deneyimi sunması ve kulağı ağrıtmaması iki önemli gereksinim olarak öne çıkıyor.

Anker Liberty 2 Pro, özellikle fiyat performans skalasına sahip olması ile dikkat çeken bir ürün. Aynı zamanda kulak profilini çıkarma gibi bir özelliğe de sahip. Bu özellik bir kulağın diğerinden az duyması durumunda telefonunuza indireceğiniz bir uygulama arayüzü ile kulağın duyma kapasitesini test ediyor ve sesi bu test sonucuna göre özel bir ses dengesi ile vermeye başlıyor. Bu durumda az duyan kulağınıza daha fazla ses gidiyor ve kulaklıktan alacağınız ses dengeleniyor.

Şık bir kutuyla gelen ürün malzeme kalitesi olarak oldukça kaliteli ve şarj kutusu gayet güzel gözüküyor. Kulaklığın asıl performansını alabilmek için ise Hear ID programını kurmak gerekiyor. Gelen güncellemeleri de zamanında uygulamanız tavsiye ediliyor.

11 mm dinamik sürücüye ve armatür sürücüye sahip olan ürün dinamik sürücü bassları ile derin ve geniş boyutta ses deneyimi yaşanmasını sağlamakta. Ses yüksekliği konusunda da kullanıcıları tatmin edecek bir ürün.

Üzerinde dokunmatik kontroller bulunmamakta. Üzerinde bulunan ufak fiziksel tuşlar ile ses açma kapama, şarkı değiştirme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ürünün şarj kutusu kablosuz şarj olabiliyor ve 48 saat şarj desteği sunmakta.

Ortalama fiyatı 1.000,00 TL olan kablosuz kulaklık sahip olduğu yetenekler ve özelliklerle tam bir fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilecek cinsten. Bu yüzden önerilebilecek ürünlerden biri olarak gösterilebilir.

Cevap bırakın