Anthem Büyük Çaplı Bir Güncelleme Aldı

Geçtiğimiz ay hem PC hem de konsollar için çıkışını gerçekleştiren Anthem oyunu için büyüt çaplı bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme hem hataları gideriyor hem de oyuna yeni özellikler dahil ediyor.

Anthem oyununun çıkması uzun bir zamandır bekleniyordu ve 22 Şubat 2019 tarihinde resmen çıkışını gerçekleştirmişti. Ancak oyunda bulunan bazı hatalar oyuncuların bir hayli canını sıkmıştı. Oyunun çıkmasından yaklaşık yirmi gün sonra büyük çaplı bir güncelleme aldı ve önemli pek çok hata yeni güncellemeyle giderildi.

Anthem robotik savaşları konu alan, kendi çapında açık dünya temasına sahip olan bir oyun ve şimdi 1.0.3 sürüm güncellemesiyle tanıştı. 1.0.3 güncellemesiyle oyunda yer alan ses sorunları giderildi. Kararlılık iyileştirmeleri yapıldı ve bazı oyun hataları giderildi.

Anthem geliştirici ekibi oyun için sürekli daha oynanabilir bir ortam sunmaya çalışıyor ve bu doğrultuda çalışmalarını hızlandırdı. Özellikle büyük bir oyuncu kitlesinden gelen çatlak sesler geliştirici ekibinin oyun üzerinde daha fazla durmasının gerekli olduğunu göstermişti.

Cevap bırakın