Apple Instagram Hesabı Rekora Gidiyor

Teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modelleri ve beraberinde gelecek olan aksesuarları çok kısa süre sonra tanıtması bekleniyor. Apple’ın yeni aksesuarlarını tanıtması için Eylül ayında düzenlenecek olan etkinliklerin hazırlıkları da başladı. iPhone 8 modelini tanıtarak gündem olacak olan markanın bu süreç içerisinde farklı alanlarda yaptığı çalışmalarda gündem olmaya devam ediyor. Son olarak teknoloji devinin sosyal medya hesapları için yaptığı çalışmalar gündem oldu. Öyle ki Apple çok uzun bir süreden sonra Instagram’a katıldığını açıkladı. Diğer sosyal medya hesaplarını kullanıyor olsa da bir türlü Instagram hesabını kullanmayı tercih etmeyen markanın resmi Instagram hesabı açıldıktan sonra ise rekorlara koşmaya başladı.

Apple Instagram Takipçi Rekoru Kırabilir

Apple Instagram sayfası açıldıktan sonra sayfaya gösterilen ilginin bir hayli fazla olduğu ortaya çıktı. İlk olarak 2 bin rakamlarında başlayan takipçi sayılarının sadece bir gün içerisinde yüzbinleri bulduğu ortaya çıktı. Yeni bir paylaşım yapmamış olsa da firmanın resmi Instagram hesabının şu an için 380 bin takipçi sayısına da ulaştığı görülüyor. Belki Apple için çok düşük bir rakam olarak gösterilebilir fakat Apple Instagram sayfasının çok kısa süre önce açıldığını gördük. Bu süre değerlendirildiği zaman Apple’ın şimdiden rekor kırmayı başardığını söylemek yanlış olmaz.

Apple Instagram

Apple Instagram sayfası üzerinden yeni iPhone modellerinin ve etkinliklerin paylaşılıp paylaşılmayacağını bilmiyoruz. Eğer Apple’ın sadece sanatsal paylaşımlar değil merak edilen teknolojileri hakkında da paylaşımlar yaptığını görecek olursak, Apple Instagram sayfasının çok kısa süre içerisinde yeni rekorlara adım atacağını söyleyebiliriz. Şimdilik yeni seri akıllı telefonların, yeni teknolojileri veya Apple tarafından düzenlenecek olan etkinliklere ilişkin bir paylaşım yapılmış değil. 380 bin takipçi sayısından sonra markanın bu yönde de paylaşımlar yapacağını düşünüyoruz.

 

Cevap bırakın