Asus Transformer Flipbook TP-200SA

Yeni teknolojiler geliştikçe her gün farklı bir ürün piyasada yer almaya başladı. Tablet ve Notebookların birleşimi ile oluşan Hybrid teknolojileri gün geçtikçe hayatımıza daha çok giriyor. Asus firmasının yeni çıkardığı Asus Transformer Flipbook TP-200SA ürününü pek çok açıdan kullanıcının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Öncelik Bütçe İse Karar Vermek Zor Olmasa Gerek

Piyasada bir çok mobil olarak taşımaya uygun ürünler mevcut, fakat ürünlerin boyutları küçüldükçe fiyatlarında aynı oranda bir artış söz konusu oluyor. Asus yeni ürettiği üründe hem kaliteden ödün vermemiş, hemde üründe uygun fiyatları tutturmayı başarmış görünüyor. Ucuz Ama Efektif çözümü bizlere sunuyor.

Kaliteli Malzeme ve İşçiliği Göz Dolduruyor.

Asus Transformer TP-200SA malzeme kalitesi yüksek standartlarda. Kullanılan plastic ve metal aksamlar son derece iyi seçilmiş. Cihazı elinizde tuttuğunuzda , fırçalanmış metal yüzeyi ve malzemenin hafif ve sağlam duruşu, kullanıcılara sağlam ve dayanıklı hissettiriyor. Piyasadaki rakiplerine göre fiyat, kalite beklentisini 1 tık öteye taşıyor. Piyasaya “Dark Blue” ve “Crystal Silver” renkleri ile çıkış yapan ürünün renk seçimi de başarılı duruyor.

Donanım ve Özellikleri Günlük Kullanım İçin Biçilmiş Kaftan

Hybrid olması sebebiyle ekranı 360 derece katlanarak tablet halinde kullanılabiliyor. Katlama sonrasında mevcut klavye ve touchpad otomatik olarak devredışı kalması için “Fliplock” yazılımı arka planda ekran konumunu takip ediyor. 1366×768 Çözünürlüğü ile 11.6 inç ekran boyutu, internette dolaşmak ve  günlük işlerimizi yapabilmemiz için yeterli oluyor. 10 nokta dokunmatik ekranı ve geniş touchpad ile mouse kullanamayacağınız heryerde hızlı ve sıkıntısız kullanım sağlıyor. Ekran arka aydınlatması led olarak kapalı yerlerdeki performansı iyi, aydınlık dış ortamlarda yansıma yaptığından güneşli yerlerde kullanıma uygun görünmüyor. Intel Celeron N3050 çift çekirdekli işlemcisi, 2 GB ram ve 32 GB SSD diski ile performans ve pil ömründe notebooklarda görmeye çok alışık olmadığımız süreleri görmemizi sağlıyor. Ortalama 8 ile 10 saat arasında süresi bulunan bataryası ile tüm gün şarj etmeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla  kullanım sağlamaktadır.

 

Cevap bırakın