Autonauts Çıkış Tarihi Netlik Kazandı

Yeni oyun Autonauts’un ne zaman çıkacağı merak konusuydu ve buna dair gelişmeler yaşandı. İşte ayrıntılar…

Her gün bir sürü yeni video oyunu çıkıyor ancak bunlardan bazıları çok daha fazla dikkat çekmeyi, tabiri caizse aralarıdnan sıyrılmayı başarıyor. Autonauts yapımı da bunlardan biri oldu ve dikkat çeken oyun çok yakında çıkışını gerçekleştiriyor.

Autonauts çıkış tarihi paylaşıldı. Oyunun 17 Ekim 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştireceği ortaya çıktı. PC platformu için duyurulan oyun esasen bir simülasyon olarak değerlendiriliyor. Hali hazırda Steam üzerinde bir sayfası da olan oyunu 17 Ekim tarihinden itibaren oynamaya başlayabileceğiz.

Tek oyunculu bir oynanış yapısına sahip olacak olan Autonauts’ta oyuncular kendilerine verilen bazı görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalışacak. Bu görevler bir şeyler inşa etmeye, ağaç kesmeye, yemek yapmaya dayalı olup genel itibariyle oyuncuları bir çiftçilik simülasyonunun beklediğini söyleyebiliriz.

Oyuncular oyun içerisinde tarla ekip biçebileceği gibi aynı zamanda hayvanlarda besleyebilecek. Oyun sistem gereksinimleri tarafında da mütevazi olacak. Böylece pek çok oyuncu rahatça oynayabilecek.

Cevap bırakın