Badoo Premium Hesap Silme Rehberi

Bu içeriğimize Badoo Premium hesap silme hususuna değiniyor, hesap silmeye ilişkin olarak detaylara dair bilgiler veriyoruz.

Kuruluşu 2006 yılına dayanan ve o dönemde bilgisayar platformu üzerinde yaygın olan, zaman içerisinde mobil cihazlar üzerinde de kendisini gösteren Badoo, günümüzde Android, iOS işletim sistemli cihazlarda da yaygındır.

Eğer Badoo hesabınızı kullanmaktan artık sıkıldıysanız veya farklı bir nedenden Badoo hesabınızı sonlandırmak istiyorsanız o halde aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz:

Hesap silme işlemini dilerseniz bilgisayar üzerinden, dilerseniz de mobil cihazlardan tarayıcı ile de yapabiliyorsunuz. Bu fonksiyon 2020 yılıyla beraber kullanıcılara sunulmuştu.

 Badoo ana sayfası aracılığıyla hesabı silme yöntemi:

İlk olarak Badoo ana sayfasına girip hesabınıza giriş yapınız. Profilinizin sağ üst köşesinde yer alan Ayarlar ikonu üzerine tıklayın, Ayarlar menüsünün en altında yer alan bölümdeki Hesabı Sil seçeneğine tıklayınız. Ardından platform tarafından çeşitli teklifler sunulacak olup, teklifler kişinin hesabı kapatmaması içindir ve işleminize devam ederek hesabınızı kapatabilirsiniz.

Badoo Premium Üyeliğin Silinmesi Adımları

Ayarlar menüsüne giriş yapınız. Abonelikler sekmesine tıklayınız. Abonelikten Çık ibaresinin üzerine tıklayınız. Böylece takip edilen ödeme zamanında abonelik de sonlanacaktır. Aboneliğin Google Play ve App Store gibi uygulamalar üzerinden de sonlandırılması da gerekebilir. Örneğin Google Play üzerinden Abonelikler menüsüne girip Badoo uygulamasını bulup Sonlandır seçeneğine tıklamanız gerekebilir.

Premium üyeliği kaldırıp hesabınızı da silmenizle beraber artık Premium abonelere sunulan avantajlar sizin için geçerli olmayacaktır. Ödemesi önceden yapılmış ise aboneliği erkenden iptal edip ödemeyi geri almak ise şu an için mümkün değildir.

Cevap bırakın