Battlefield 1 Oyuncuları İçin Ücretsiz Premium Pass Fırsatı!

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından biri olan Battlefield 1’in Premium Pass içeriği şimdi ücretsiz! Kampanya yalnızca bir hafta kadar geçerli olacak. 

Dünyanın en ünlü oyun şirketlerinden biri olarak kabul edilen Electronic Arts’ın sahibi olduğu Origin platformunda oldukça etkileyici bir kampanya gerçekleştirildi. Günümüzün en çok sevilen savaş oyunu serilerinden biri olan Battlefield’ın son oyunu Battlefield 1 için yeni bir Premium Pass kampanyası başlatıldı. Battlefield 1 Premium Pass içeriği, bir haftalığına ücretsiz olarak sunuluyor.

Bu içeriğe sahip olabilmek için Battlefield 1 oyununun kendisine sahip olmanız dahi gerekmiyor. Eğer Origin hesabınız var ise bu oyunun Premium Pass içeriğini ekleyebilmeniz için yeterli oluyor. Battlefield 1 Premium Pass içeriğini eklemek için ilk olarak Origin uygulamasını bilgisayarınızdan açıp sol üst köşede yer alan arama kutucuğuna Battlefield 1 Premium Pass yazıp Enter’a tıklayın. Ardından açılan sayfadan Battlefield 1 Premium Pass içeriğinin üzerine gelip tıklayın ve sonrasında Add to Library yani Kütüphaneye Ekle butonuna tıklayarak içeriğin sahibi olun.

Battlefield 1 Premium Pass içeriğini bu şekilde aldıktan sonra oyunun kendisini de alıp içeriğe dahil edebilirsiniz. Böylece Premium Passı satın aldığınız oyunla ilişkilendirebilirsiniz. Battlefield 1 oyunu da ücretsiz olarak verilseymiş tadından yenmez bir kampanya olacakmış ancak serinin son oyununun, üstelik bir zamanlar oldukça pahalı bir fiyattan satılan oyununun bu denli bir kampanya ile ücretsiz verilmesi son derece zor bir ihtimaldi. Yine de önümüzdeki süreçte Battlefield 1 oyununun tamamen ücretsiz olduğu günleri de görebiliriz.