Battlefield 1 İçin Çok Sayıda Yeni Silah Ekleniyor

Battlefield 1 oyununa yeni silahlar eklenerek oyun daha keyifli bir hale geliyor. 8 yeni silahtan istediğinizi kullanabileceksiniz.

Dünyanın en popüler savaş oyunu serilerinden Battlefield, yoluna emin adımlarla devam ediyor. EA Games geçtiğimiz günlerde Battlefield 5’i duyurdu. Daha önce de 2018 yılında yeni bir Battlefield oyunu çıkaracaklarını açıklamıştı. Şirketin şu an piyasada olan son Battlefield oyunu ise bahsettiğimiz Battlefield 1. EA, Battlefield 5 için çalışmalara başlamış olsada Battlefield 1’i yabana atmıyor. Oyun için çok sayıda yeni özellik geliyor.

Performans ve stabilite konusunda çalışmalar yapan EA Games, böylece Battlefield 1’in oynanış açısından çok daha iyi olmasını sağlayacak. Bunun yanında 8 yeni silah oyuna eklenecek ve böylece oyuncular farklı silah modellerini de tatma imkanına erişebilecek. Zaten son zamanlarda oyuncular bu yönde isteklerini EA Games’i bildiriyorlardı. Oyuna yeni silahlar eklenmesini istiyorlardı ve güncelleme ile birlikte istekleri yerine geldi. Çeşitli otomatik silahlar ve keskin nişancı tüfekleri oyuncularla buluştu.

Yeni silahlardan yararlanabilmek için yeni çıkan indirilebilir içerikleri edinmeyi unutmayın. Silahların tanıtımı ile ilgili bir video hazırlanıp YouTube üzerinde paylaşıldı. Oyuna eklenen 8 silahın oyun içerisindeki kullanımı ile ilgili sunulan söz konusu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Battlefield 1 Hakkında

Battlefield serisinin ilerleyişinden memnun olmayan oyuncular, EA Games’e Birinci Dünya Savaşı temalı bir oyun yapması konusunda baskı uyguluyordu. Bunun neticesinde EA Games 2016 yılında karşımıza Birinci Dünya Savaşı temalı Battlefield 1 ile çıkmıştı. Bu oyun epey beğenildi. Gerek singleplayer gerekse multiplayer kısmı oldukça eğlenceli olan oyunda tekli oyuncu modunda oynadığınızda farklı hikayelerin içerisine giriyorsunuz. Mesela kimi zaman Avusturya Macaristan birliklerine karşı savaşan bir İtalyan, kimi zaman da Alman birliklerine karşı savaşan bir İngiliz oluyorsunuz. Her biri için kısa ve etkileyici bir oynanış, hikaye hazırlanmış.