Steam’de İki Oyun Kısa Süre İçin %40 İndirimle Satılıyor

Steam’de iki popüler oyun kısa süre için indirimle satılıyor. İndirim miktarı %40 ve Cuma gecesine kadar geçerli. İndirimdeki oyunların ismi Superhot ve Malves vs Capcom: Infinite.

Geçen yıl Steam’in en dikkat çeken kampanyaları sıklıkla gerçekleştirdiği, Hafta Ortası Çılgınlığı adlı kampanyalardı. Bu kampanyalarda popüler olan pek çok oyun önemli indirimlerle satılıyordu ve indirimler her hafta Salı günü başlayıp Cuma gecesine kadar sürüyordu. Steam’in bu yıl da yine aynı geleneği sürdürmeye karar verdiği ortaya çıktı.

Yeni indirimler ise Superhot ve Marvel vs Capcom: Infinite oyunları için geçerli. İki oyunda da uygulanan %40 indirim kapsamında Superhot’ın fiyatı 23 TL’ye, Marvel vs Capcom: Infinite oyunu ise 108 TL’ye düştü. Eğer oyun satın almayı düşünüyorsanız hazır böyle bir indirim varken yararlanabilirsiniz. %40 indirimler özellikle yüksek fiyatlı oyunlarda oldukça fark ettiriyor. Mesela Marvel vs Capcom: Infinite normalde Steam üzerinde 180 TL’den satılmaktaydı.

Eğer indirimlerden yararlanmak istiyorsanız iki oyunun resmi Steam sayfalarını ziyaret edip satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İndirim yarın gece son bulacak.

Cevap bırakın