Darwin Project’in Final Sürümü Çıkıyor

Merakla beklenen oyun Darwin Project bir süredir erken erişim aşamasındaydı. Artık oyun beta sürecini kapatıp final sürümü ile karşımıza çıkacak.

Darwin Project oyunu için beta sürecine 23 Şubat 2018 tarihinde start verildi ve 26 Şubat günü bitimine kadar devam edeceği ifade edilmişti. Her ne kadar kısa bir süre için de olsa oyuncular oyunu test etme imkanı buldu ve izlenimlerini geliştiricilerle paylaştı. Beta süreci bugün kararlaştırıldığı gibi sonlandırılacak. Arkasından da final sürümü gelecek.

Final sürümü için net bir gün verilmesede önümüzdeki bir hafta içerisinde çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Şu an oyun hala beta olarak oynanabiliyor fakat oldukça sınırlı bir şekilde. Final sürümde ise herhangi bir kısıtlama olmadan, tam sürüm olarak oynanabilecek. Böylece oyun ile ilgili incelemeler de yapılıp inceleme puanları açığa çıkacak.

Oyun grafiksel olarak çok güzel gözüküyor. Karla kaplı bir arazide gerçek zamanlı bir hayatta kalma mücadelesi yapacaksınız. Üstelik tamamen online olan bu oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Dinamik hava koşulları bulunacak olan oyun, böylece heyecanı arttıracak.

Darwin Project betası şu an ücretsiz olarak oynanabiliyor olması da ayrı bir avantaj fakat final sürümü çıktığında muhtemelen paralı olacak.