DOOM Tarihi Bir İndirim Aldı!

Çok sevilen oyunlardan DOOM, şu sıralar büyük bir indirim aldı ve çok uygun fiyata indi. Steam üzerinde başlatılan indirim çok kısa bir süre geçerli olacak.

DOOM oyunu için Steam üzerinde günün fırsatı indirimleri sunuldu. Bu kapsamda yarın akşama kadar yani 2 Nisan gecesine kadar DOOM oyununu çok daha uygun bir fiyattan satın alabilirsiniz. Oyunun normal fiyatı 133.00 TL iken yüzde 50 indirim aldı ve  sadece 66.50 TL’ye indi. Böylece oyuna çok uygun bir fiyattan sahip olabilirsiniz.

Oyunu alabilmek için Steam üzerinde bir üyelik sahibi olmanız gerektiğini belirtelim. Üyelik ücretsiz olarak alınabiliyor. Steam’e 13 Mayıs 2016 tarihinde gelen DOOM, günümüzde hala popülerliğini koruyan, grafik açısından tatmin eden bir oyun.  Hali hazırda en sevilen FPS, Shooter oyunlarından biri. Fakat bu oyunun çok fazla vahşet içerdiğini, bu yüzden 18 yaş sınırlandırmasının olduğunu da belirtelim.

Oyunda fantastik olayların ardı arkası kesilmiyor. Kendinizi sürekli büyük çatışmaların içerisinde buluyor, teknolojik ekipmanlarınızla yaratıkları öldürmeye çalışıyorsunuz. Hızlı oynayabilmeniz, reflekslerinizin çok iyi olması ve elbette bilgisayarınızın kapasitesi bu oyunda çok önemli. Özellikle bilgisayar özelliklerine vurgu yapmamın nedeni ise hertz arttıkça refleksinizi ifade edebilme şansınızın da artmasıdır. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız DOOM oyununun sizi memnun edebileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.