MXGP PRO Çok Yakında Çıkışını Gerçekleştiriyor

Heyecanla beklenen oyunlardan MXGP PRO, yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştirecek. Spor oyunlarını sevenler için heyecanla beklenen yapım, tüm platformlardan oyuncuları kucaklayacak.

MXGP PRO, hem PlayStation 4 hem Xbox One hem de Microsoft Windows için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun çıkış tarihi ise 29 Haziran olarak açıklandı.

Özellikle motosiklet yarışı oyunlarını sevenler için MXGP PRO harika bir deneyim yaşatmaya geliyor. İlk olarak oyunun epey gerçekçi grafiklere sahip olduğunu, oynanışının da aynı şekilde kullanıcıya hitap edecek türden olduğunu ifade etmek gerekiyor. Oyun normal bir yarıştan çok daha farklı. Havada akrobasik hareketler yapabiliyor, çeşitli arazilerde oldukça zevkli ve gerçekçi koşullarda bir deneyim elde edebiliyorsunuz.

Oyun hakkında Milestone Lider Tasarımcısı olarak görev yapan Luca Simonotti tarafından önemli ifadelere yer verildi. Oyun deneyimini tamamen yeniden tasarladıklarını kaydeden Luca, resmi MXGP aletlerinin motorunu esas aldıklarını ve oyunu tamamen bu gerçekçilik algısı üzerinde oluşturduklarını söyledi.

Oyunun gerçekçi oynanış yönünde bu kadar ididalı olması elbette beklentileri ber hayli arttırıyor. Bakalım XGP PRO piyasaya sürüldüğünde incelemeler ve satış rakamları ne yönde olacak? Oyunun fiyatı da elbette bunda etkin olacaktır. Şu an için fiyatının belli olmadığını belirtelim.