Steel Division 2 İle İlgili Heyecan Verici Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Steel Division 2 çok yakında resmen çıkıyor. Oyunun geliştirisi Trailer görüntülerini oyuncularla paylaştı. Aynı zamanda oyun ile alakalı pek çok yeni bilgiye de ulaşıldı.

Oyun dünyasında birbirinden güzel yeni oyunlarla tanışmaya devam ediyoruz.  Steel Division: Normandy 44, Steam’in en gözde oyunları arasında yer alıyor. Sevilen savaş oyununun resmi Steam topluluk sayfası üzerinde yapılan açıklamada, Steel Division 2 isimli yeni bir oyunun çıkacağı, bu oyunun 10vs10 multiplayer mod desteği, 25 yeni harita ve 100’den fazla birim sunacağı ifade edildi.

Tank savaşları üzerine kurulu olacak olan Steel Division 2’de doğru stratejileri yapmak son derece mühim olacak.  Mücadeleler esnasında takımınızla birlikte stratejiler oluşturacak ve saldırıya geçeceksiniz. Grafiksel olarak da beklentileri verecek gibi gözüken Steel Division 2 oyunu, İkinci Dünya Savaşı’nın sonrasını konu edinecek.

Oyunu önceki oyunda olduğu gibi Eugen Systems geliştiriyor ve yayıncılığını da Paradox üstlenecek. Şimdilik net bilgiler bunlarla sınırlı. İlerleyen günlerde oyun ile ilgili pek çok yeni bilgiye daha ulaşabileceğiz.