The Walking Dead Serisinden Yeni Bir Oyun Daha İndirime Girdi

Ünlü oyun serilerinden The Walking Dead’in A New Frontier isimli oyunu indirime girdi. İndirim miktarı %60 olup oyun şu an Steam’den çok ucuza satın alınabiliyor.

Oyun dünyasında sık sık önemli indirimler meydana geliyor. Bugün bunlara bir yenisi daha eklendi. Oyuncuların severek oynadığı The Walking Dead: A New Frontier oyunu %60 indirim aldı ve yeni fiyatı 15.60 TL oldu. Oyun normalde 39.00 TL’den satılmaktaydı.

20 Aralık 2016’de çıkan The Walking Dead: A New Frontier, seriye yeni bir soluk kazandırmıştı. Telltale Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının dışında Android ve iOS için bile çıkmıştı. Şu an hala mobil platformun en çok ilgi gören oyunları arasındadır.

Oyuna sahip olmak için resmi Steam sayfasını ziyaret edin:

store.steampowered.com/app/536220/agecheck

Oyun bir macera oyunudur fakat zombiler bulunduğu için yaş kısıtlaması vardır. O yüzden çocuklar için uygun değildir. The Walking Dead: A New Frontier’ın Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor fakat oyuncular kendi uğraşlarıyla Türkçe yamalar çıkarmışlar onlardan yararlanabilirsiniz.

İndirim PC için geçerlidir ve kısa sürelidir. O yüzden acele etmenizi öneririz.

 

Cevap bırakın