Sniper Strike: Special Ops Bu Ay İçinde PC Platformunda Olacak!

Mobil alanda severek oynanan Sniper Strike: Special Ops, yakında PC platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. Oyun bu ay içinde PC için de çıkış yapacak.

Günümüzde keskin nişancılık hususunda çok fazla oyun üretilmediğini görüyoruz. Genellikle çok çok ufak boyutlu mobil oyunlar üretiliyor ancak oyuncuların multiplayer olarak da uzun süre oynayıp keyif alabilecekleri kaliteli yapımların sayısı yok denecek kadar az. İşte Sniper Strike: Special Ops, mobil platformda kendisini kanıtlamış bir keskin nişancı oyunu olarak şimdi de PC platformuna, o açlığı dindirmeye geliyor.

Sniper Strike: Special Ops oyununda çevrimiçi mod bulunacak ve bu modda tıpkı sizin gibi diğer keskin nişancılar da haritanın dört bir yanında olacaklar. İlk olarak kim diğerini farkeder ve ıskalamadan düzgün atış yaparsa o kazanacak. Sniper Strike: Special Ops, çatışma sahneleri bakımından da epey zengin bir oyun olacak. Oyuncuya istediği FPS deneyimini sunabilecek.

Toplam 11 dil desteğiyle Steam platformunda Temmuz ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Sniper Strike: Special Ops, maalesef Türkçe destek sunmayacak. Oyunun grafikleri hususunda PC’ye özel bir iyileştirme yapılıp yapılmayacağı ise şu an için bilinmiyor.