World of Tanks Yeni Grafikleriyle Göz Kamaştıracak

World of Tanks oyunu için 2018 yılının ilk çeyreğinde yeni bir grafik paketinin sunulacağı, oyunun grafiklerinin tekrar elden geçirildiği açıklandı.

Popüler oyunlardan World of Tanks ülkemizde de çok seviliyor. Oyunun en önemli artısı hem kaliteli grafiklere sahip olması hem de tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanabilinmesi. Şimdi oyuna eklenecek olan yeni bir grafik paketi ile çok daha gerçekçi grafiklere sahip olacak.

Grafik konusundaki güncelleme önümüzdeki yılın Mart ayında getirilecek. Güncelleme paketi de yine ücretsiz olarak sunulacak. Oyuncular online bağlantı ile güncellemeyi edinecek ve oyunun grafikleri adeta yeniden hayat bulacak.

Eski grafiklere nazaran yeni grafikler çok daha gerçekçi olacak. Su, gökyüzü, araziler ve hatta tüm harita tamamen elden geçiriliyor. Güçlü grafiksel dokunuşlar ile birlikte oyun hem efektlerin zenginliği hem de gerçekçilik anlamında çok daha iyi bir hale geliyor. Yapımcı bunların yanında oyunun oynanış akıcılığından da bir şey kaybetmeyeceğini öne sürüyor. Tabii sistem gereksinimi de bu konuda önemli rol oynayacaktır. Eğer sisteminiz biraz eski ise yeni grafik motoru sizi zorlayabilir.

Wargaming, açıklamasında oyunu oynayan oynamayan herkesi yeni grafik motorunu test etmeye davet ediyor.

Cevap bırakın