Popüler Oyunlardan The Division Yüzde 80 İndirimde

Dünya çapında en çok satan oyunlardan biri olan The Division, şimdi Steam platformunda hatrı sayılır bir indirimle çok uygun fiyattan satılıyor. Bu durum serinin hayranları için büyük bir fırsat anlamına geliyor.

The Division esasen meşhur Tom Clancy’s serisine bağlı olan bir oyundur. 2016 yılında Steam’de yerini alan The Division, ardından çeşitli kampanyalarla birlikte oyuncularla buluşturulmaya başlandı. Steam üzerinde yapılan yaz indirimlerinden en çok etkilenen oyunlardan birisi de The Division oldu. Oyunun normal fiyatı 175.00 TL idi. Gerçekleştirilen yüzde 80 indirimle beraber yeni fiyatı 35.00 TL oldu.

The Division daha çok online oynamak isteyenler düşünülerek tasarlanmış bir oyun. Diğer insanlara karşı multiplayer mücadeleler veriyorsunuz ve en iyisi olmak için çaba sarfediyorsunuz.

Gold Edition sürümü de indirimde

Eğer sadece oyunun yalın haline değil daha fazlasına ulaşmak isterseniz The Division Gold Edition paketini almanızı öneririz. Bu paket de yüzde 80 indirim aldı. Normal fiyatı 309.00 TL olan The Division Gold Edition, yüzde 80 indirim alarak 61.80 TL oldu.

Öte yandan dilerseniz oyunun ek içeriklerini bağımsız olarak alabilirsiniz. The Division için sunulmuş her DLC şu an ayrı ayrı indirimlerle uygun fiyatlardan satılıyor.