Watch Dogs Serisi Oyunlarda Büyük Steam İndirimi Başladı

Watch Dogs serisinden video oyunlarına yönelik olarak Steam platformu üzerinde büyük bir indirim dönemi başlamış durumda. İşte indirime ilişkin olarak tüm ayrıntılar…

Günümüzün popüler video oyunlarından biri olarak kabul edilen Watch Dogs serisi için bu zamana kadar pek çok yapım piyasaya sürüldü ve söz konusu seriyi hali hazırda Steam platformu üzerinden de satın alabiliyorsunuz.

Watch Dogs serisine yönelik olarak Steam üzerinde uygulanan indirimlerin detaylarına değinecek olursak; Watch Dogs : Legion video oyunu Steam üzerinde 315,00 TL’den satılıyorken %85 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece sadece 47,25 TL’ye düştü. Öte yandan Watch Dogs 2 yapımı 699,00 TL iken %85 oranında indirim aldı ve böylece fiyatı kısa süreliğine 104,85 TL oldu. İlk çıkan Watch Dogs oyunu ise normal fiyatı 349,00 TL’den %75 oranında indirim alarak 87,25 TL’ye inmiş durumda.

Gerçekleştirilen indirim fırsatları 8 Haziran akşamına kadar geçerliliğini koruyacak olup, bu bağlamda oyunlara uygun fiyattan sahip olma fırsatını değerlendirmenizi öneriyoruz. Steam üzerinde kısa sürede üyelik oluşturarak ardından bu oyunları 8 Haziran akşamına kadar normalde olduklarından çok daha uygun fiyatlardan elde edebilirsiniz. Daha fazla indirim haberi için platformumzu takip etmeye devam ediniz.

Cevap bırakın