H1Z1 Yarından İtibaren Bir Haftalığına Ücretsiz

Türkiye’de popüler bir oyun olan H1Z1 yarından itibaren ücretsiz olarak sunulacak. Oyunu bir haftalığına ücretsiz oynayabileceksiniz. 

Günümüzde binlerce oyun bulunuyor fakat bu oyunlardan sadece bazıları hafızalara kazınıyor. İşte H1Z1 oyunu da bunlardan biri. H1z1’in resmi Türkçe dil seçeneği olmasada şaşırtıcı bir şekilde oyuncuların çok ilgisini çekiyor ve Türkiye’de bu oyunu oynayanların sayısı bir hayli yüksek. Şimdi yapılan yeni bir kampanya ile Türkiye’deki H1Z1 fan sayısı daha da artacak!

H1Z1 yarından itibaren tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Üstelik bu tam 7 gün için geçerli olacak. 14 Aralık’ta başlayacak olan ücretsiz oynama hakkınız 21 Aralık tarihine değin sürecek. İşin güzel tarafı 7 günlük sürenin sonunda da yine oyunu avantajlı bir şekilde oynamaya devam edebileceksiniz. 7 gün bittiğinde size bir satın alma seçeneği sunulacak ve bu seçenekte %75 indirim verilecek. İsterseniz %75 indirimden yararlanarak oyunu oynamaya devam edebileceksiniz. Oyunun şu an Steam üzerinde 31 TL’den satıldığı düşünülürse %75 indirim ile çok çok avantajlı bir fiyata oyuna sahip olabileceksiniz.

H1Z1 zombi temalı oyunları sevenler için kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Özellikle de böyle bir kampanya başlatılmışken değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın