Black Ops 4 160 FPS’te Gün Yüzüne Çıktı!

Call of Duty Black Ops serisine bir üye daha geliyor. Black Ops 4, 160 FPS’te bilgisayar oyuncuları için harika bir deneyim sunuyor. 

Dünyanın en ünlü savaş oyunu serilerinden Call of Duty, kendi içerisinde Black Ops adlı ayrı bir seriye sahip. Bu seriye yakında yeni bir oyun daha eklenecek ve bu oyunun ismi Black Ops 4 olacak. Çıkış tarihi 12 Ekim olarak açıklanan oyun, oyuncular için yeni bir deneyim sunacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre oyunun geliştiricisi, E3 2018 esnasında Black Ops 4’ü 160 FPS’te ultra grafik ayarlarıyla oynadı. 160 FPS’te sabit olarak oynayabileceğiniz Black Ops 4, hem ultra ayarlarda hem de yüksek FPS’lerde çok güzel bir deneyim sunacak. Ancak elbet oyunu bu şekilde oynayabilmek için çok iyi bir bilgisayarınızın olması gerekecek.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, Black Ops 4 oyununda PC hususunda özel çalışmaların sergilendiği ifade edildi. Bu PC için özel optimizasyonların söz konusu olacağı, oyunun PC platformunda tabiri caizse yağ gibi akacağı anlamına geliyor. Black Ops 4, beklendiği üzere 4K ve HDR teknolojilerini de destekleyecek.

Ek olarak Blak Ops 4’ün kendi içerisinde üç farklı zombi moduna sahip olacağını, bu modların oyuna ayrı bir eğlence katacağını belirtelim.