Detroit: Become Human Hakkında Yeni Tanıtım Videosu Paylaşıldı

PlayStation 4 platformu için özel olarak hazırlanan yeni video oyunu Detroit: Become Human’ın oynanış görüntüleri paylaşıldı. YouTube resmi video kanalı üzerinden yayınlanan görüntülerde Become Human oyunu hakkında detaylı bilgiler veriliyor. 

Uzun zamandır hazırlanan Detroit: Become Human, oyun dünyasında yeni bir çığır açmayı hedefliyor. Sahip olduğu grafiklerle adından söz ettirecek olan Detroit: Become Human üzerinde yoğun bir çalışma sergilenmeye devam ediliyor. 2016 yılına göre her ne kadar grafiksel olarak biraz daha kırpıldığına şahit olsakta Detroit: Become Human, yayınlanan görüntülere bakılırsa yılın en dikkat çekici oyunlarından biri olacak.

Söz konusu oyunda gelecek zamana yolculuk ediyor, bilik kurgu deneyimini doruklarına kadar yaşıyoruz. 2038 yılında Amerika Detroit’te geçen bu oyunda dünya büyük bir kaosun içerisindedir.

Güçlü bir senaryo modu ile karşımıza çıkan, tek kişi olarak oynanabilen Detroit: Become Human, oyuncuya oyun esnasında kullanabileceği pek çok özgür seçim de bırakıyor. Bu seçimler oyunun gidişatını etkileyebiliyor. Böylece oyuncu oyunun başında daha fazla kalıyor.

Detroit Become Human oyununun çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı. 25 Mayıs 2018 tarihinde resmen piyasaya sürülecek olan oyun, kullanıcılara büyük bir aksiyon deneyimi yaşatmayı hedefliyor.