Greenhell kısa süreliğine 130 TL’ye indi!

Steam platformunda Greenhell oyunu 27 Nisan 2024 günü akşamına kadar oldukça cazip bir rakamdan satılmaya başlandı. Video oyunu, uygulanan büyük indirimle 130 TL’ye tekabül ediyor.

Dijital mağazalardan Steam, Dolar sistemine geçmesinden sonra kullanıcı kaybetmiş olsada günümüzde çeşitli indirim fırsatları sağlayarak kullanıcıları geri kazanmaya ve mevcut kullanıcıları korumaya çalışıyor. Bu bağlamda sağlanan indirimlerden birisi de Greenhell video oyunu hakkında oldu.

Sevilen bilgisayar oyunlarından Greenhell, Steam üzerinde 27 Nisan akşamına kadar oldukça cazip bir fiyata indi. Normal fiyatı 12,49 Dolar olan video oyunu için uygulanan %67 oranındaki indirimle birlikte fiyatı yalnızca 4,12 Dolara düşmüş durumda. Bu sayede oyunu normalde olduğundan çok daha cazip bir fiyattan satın alma şansınız bulunmakta.

Greenhell hakkında

Barınak inşa etmeye çalıştığınız, araçlar üretmenizin ve avlanmanızın gerektiği bir video oyunu olan Greenhell, sürekli olarak ormanın tehdidi altında oynadığınız bir hayatta kalma oyunudur. Tropik hastalıklar ve vahşi hayvanlarla karşı karşıya kaldığınızda oyunda tuzaklara ve uçsuz bucaksız ormanın karanlık köşelerinde gizlenen korkulara karşı da göğüs germeniz gerekiyor. Herhangi bir ekipman ve yiyecek olmaksızın bir ormanda tek başınıza olduğunuz oyunda büyük bir mücadele içerisine giriyorsunuz.

Cevap bırakın