2K Games Bioshock Yapımının 10.Yılını Kutluyor

2K Games, 21 Ağustos 2007 tarihinde çıkan Bioshock için bir 10.yıl kutlaması tertip etti.

Bugün 21 Ağustos 2017 ve 2K Games’in önemli yapımlarından olan Bioshock serisinin 10.yılı… İşte bu yüzden 2K Games bu güne özel bir kutlama gerçekleştirdi.

Özel Koleksiyon Üretildi

Öğrenilene göre bu güne özel olmak kaydıyla özel bir Bioshock koleksiyonu üretildi ve şu an bu koleksiyonu GameStop’tan sipariş edebilirsiniz. Koleksiyon hem bilgisayar hem de oyun konsolları için geçerli.

2K Games Sitesi Bioshock İle Süslendi

2K Games, 10.yıl dönümünün kutlanmasından dolayı resmi sitesinin oyunlar kısmındaki site arka planına koca bir Bioshock oyun görüntüsü yerleştirdi.

Özel Video Hazırlandı

2K Games tarafından ayrıca Bioshock oyununun 10.yılı olması sebebiyle özel bir video da yayınlandı. Videonun 10’dan fazla alt yazı dili bulunuyor ancak maalesef Türkçe alt yazısı yok. Yine de isterseniz videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz,

2K Games Yeni Oyun Çıkaracak Mı?

2K Games’in yeni oyun çıkarıp çıkarmayacağı ile ilgili ortada söylentiler var. Bu oyunun şu an için GTA olmayacağına kesin gözüyle bakıyoruz ancak bilindiği gibi şu an 2K Games hali hazırda iddialı bir oyun üzerinde çalışıyor. Bu oyunun ismi Red Dead Redemption 2… Oyun ile ilgili yayınlanan oynanış videolarına bakılırsa da epey iddialı geliyor.

Cevap bırakın