Battlefield V Yeni İndirimle Önemli Bir Fırsat Sunuyor!

Battlefield V video oyunu için hatırı sayılır seviyede bir indirim uygulandı. Oyunu normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın alabilmeniz mümkün hale geldi. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Zaman zaman Steam üzerinde oldukça büyük indirimler uygulanmakta olup, popüler ancak pahalı olan pek çok oyun oldukça cazip rakamlardan satın alınabiliyor. Bu tarz indirimler özellikle ekonomik zorlukların olduğu şu günlerde oyuncular için önem teşkil ediyor. Battlefield V video oyunu da bu bağlamda büyük bir indirim almış durumda.

Normal fiyatı 419,99 TL olan Battlefield V video oyunu için %75 oranında büyük bir indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı 104,99 TL oldu. Normalde oldukça pahalı olan oyun, uygulanan indirimle son derece cazip bir hale gelmiş oldu. İndirim 28 Mart günü akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

İkinci Dünya Savaşı temalı Battlefield V video oyununda oyuncular hem karada, hem havada çatışmalara katılıp askeri araçlar ve çeşitli silahlar kullanabiliyor. Oyuncular için büyük bir muhabere alanı sunan Battlefield V, sahip olduğu güçlü grafikler ve gerçekçi ses efektleriyle de öne çıkan bir video oyunudur.

Cevap bırakın