Bayram Tatilinde Sıkılmamanızı Sağlayacak 5 Android Oyunu

Bayramda boş vaktinizde değerlendirebileceğiniz mobil oyunları sizler için sıraladık. İşte oynayabileceğiniz 5 güzel Android oyunu!

Fortnite

Akıllı telefon kategorisinde değerlendirebileceğiniz güzel oyunlardan biri olan Fortnite, son derece ünlü ve kaliteli bir mobil oyun olup henüz deneyimlemediyseniz muhakkak bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

PUBG Mobile

Battle royale türünün önemli temsilcilerinden biri olan PUBG, ilk olarak PC alanında kendisini göstermiş ve çok tutulduktan sonra mobil cihazlar için de oynanabilir hale getirilmişti. Kısa sürede çok ilgi gören oyun hali hazırda değerlendirebileceğiniz güzel seçeneklerden biri.

Call of Duty Mobile

Call of Duty serisi video oyunu alanında savaş oyunları kategorisinde en çok sevilen oyun serilerinden biri olup seriye sürekli pek çok oyun dahil edilmektedir. Call of Duty Mobile da bunun mobil ayağını oluşturmakta olup akıllı telefonunuzda keyifle oynayabileceğiniz oldukça güzel bir oyundur.

Gwent: The Witcher Card Game

Meşhur The Witcher serisinin kart oyunu olan Gwent’in bulunduğu Gwent : The Witcher Card Game oyunu, özellikle kart oyunlarından hoşlanıyorsanız size son derece cazip gelebilir. Telefonunuzda değerlendirebileceğiniz son derece güzel oyunlardan biridir.

Online Soccer Manager

Eğer futbol oyunlarından keyif alıyorsanız bu menajerlik oyunu Online Soccer Manager’a mutlaka bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Oldukça hoşunuza gidecek bir oyun olduğunu düşünüyoruz.

Bu beş oyun da bayram tatiliniz sırasında sizi sıkılmaktan alıkoyabilir. Oyunları belirlerken tür olarak farklı yapımlara da yer vermeye çalıştık. Eğer sizin aklınıza da değerlendirilebilecek bazı oyunlar geliyorsa aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın !

Cevap bırakın