Biomutant Oyunu Büyük Bir İndirime Girdi

Biomutant ile ilgili olarak yeni bir indirim süreci başladı. Oyun büyük bir indirimle satılıyor. İşte oyunun Steam fiyatı…

Günümüzün PC platformunda en çok kullanılan oyun sanal mağazası olan Steam üzerinde binlerce oyun yer almakta olup, bunlar arasından özellikle bazıları daha çok dikkat çekmektedir ve Biomutant da bu oyunlardan biridir.

Biomutant oyununda bir salgın dünyayı etkisi altına almıştır. Yaşam Ağacı da köklerinden ölüm saçmaktadır. Kabileler bu durumdan dolayı bölünmüş vaziyettedir. Çalkantılı bir evreni keşfettiğiniz oyunda, evrenin kaderini belirlemek sizin elinizde. Onu karanlık bir geleceğe sürükleyebilir veya kurtarabilirsiniz.

Biomutant’ın yeni fiyatı kısa süreliğine 98,67 TL


Oyunda savaş sistemi, yakın dövüş ve motivasyon sistemi yer almakta olup, oyun içerisinde oynanışınızı geliştirerek büyük bir eğlence yaşayabilirsiniz. Steam üzerindeki normal fiyatı 299,00 TL olan oyun %67 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı 98,67 TL oldu. Uygulanan indirim 26 Mayıs akşamına kadar devam edecek.

Oyunu indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bunun için Steam mağazasına Biomutant yazarak oyunun sayfasına gidebilir ve Sepete Ekle butonuna tıklayarak oyunu alabilirsiniz. Oyunu almanızın ardından kütüphaneye dahil edilecek olup, kütüphane aracılığıyla oyuna erişebilirsiniz.

Cevap bırakın