Black Desert Online Önemli Bir İndirim Aldı

İlk kez 2014 yılında piyasaya sürülen MMORPG oyunu Black Desert Online, Steam üzerinden de satılıyor. Şimdi oyun için büyük bir indirim gerçekleştirildi.

Günümüzde video oyunu oynamak isteyen bir kişinin sayısız seçeneği bulunuyor. Black Desert Online da MMORPG türünün başarılı temsilcilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Uzun süredir satışta olan oyun, normalde 20 TL fiyattan satılırken şu an gerçekleştirilen yüzde 50 indirim sayesinde 10 TL’den satın alınabiliyor.

Asıl indirim ise oyun için çıkan indirilebilir içeriklerin olduğu ek paketlerde bulunuyor. Örneğin Black Desert Online – Legendary Complete paketi normalde 199.00 TL fiyat etiketiyle satılırken şu an 99.50 TL’den satılıyor.

Black Desert Online – Prime Complete ise  99.00 TL fiyat ekitetiyle satılırken şimdi 49.50 TL’den alınabiliyor. Bu paketler hem oyunun kendisini hem de onun için çıkan pek çok ek içeriğe sahip. Yani oyunun yalın haline göre çok daha avantajlı.

Black Desert Online’ın bir diğer güzel yanı Türkçe altyazı ve arayüz ile oynanabilmesi. Oyunda resmi Türkçe dil desteği bulunuyor. Steam üzerinden satın alarak bu dil desteğini çabucak kullanabiliyorsunuz.

Kampanya yarın akşama yani 28 Mayıs’a kadar devam edecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatından satılacak.