BlackBerry KeyOne Tekrar Ülkemizdeki Yerini Aldı

BlackBerry’nin akıllı telefonu BlackBerry KeyOne bir kez daha Türkiye pazarında kendisini gösterdi. İşte konuya ilişkin detaylar…

Akıllı telefon kategorisinde eskisi kadar popüler olmayan BlackBerry , her şeye rağmen hala saygı duyulan bir şirket. Özellikle farklı yapısıyla, uzun dönem kendine ait işletim sistemi kullanmasıyla taktirleri toplamıştı.

BlackBerry son dönemde karşımıza KeyOne modeliyle de çıktı. Şimdi bu telefonu eskiden olduğu gibi bir kez daha Türkiye’de satışa çıkarıyor. Daha önce de ülkemizde piyasaya sürümüş olan akıllı telefon, aradan geçen uzun aradan sonra bir kez daha Türkiye pazarında.

Telefon ülkemizde 2017 yılının yaz aylarındasatılmaya başlamıştı. Paralel ithalat yoluyla Türkiye’ye girmişti ve şimdi BlackBerry Türkiye garantili olarak bir kez daha satılıyor.

Telefonda Snapdragon 625 işlemci , 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Cihaz toplam 3 GB RAM’e sahip olup Android 7.1 Nougat işletim sistemiyle çalışmakta. Ancak Oreo güncelleme sürecinin devam ettiğini belirtelim.

Telefon ülkemizde 2.949 TL’den başlayan fiyatlarla satılmakta. Bakalım nasıl bir satış performansı ortaya koyacak?

Cevap bırakın