Boundless Steam’de Cazip Bir İndirim Aldı

Sevilen oyunlardan Boundless, Steam platformunda yeni bir indirimle gündeme geldi. Oyun Steam’de %50 oranında indirim aldı.

Zaman zaman oyunlar için sunulan büyük indirimlere şahit oluyoruz. Şimdi bunlara örnek teşkil eden yeni bir hadise daha yaşandı. Sevilen oyunlardan Boundless, Steam platformu üzerinde %50 oranında indirim aldı ve böylece 117,95 TL olan fiyatı 58,97 TL’ye indi.

Gerçekleştirilen indirim fırsatı kısa bir süre için geçerli olacak. Steam resmi hesabı üzerinde yer verilen indirim, 26 Kasım akşamından itibaren son bulacak.

Wonderstruck tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını Square Enix üstlenmişti.Açık dünya temalı oyun şu ana kadar oldukça olumlu yorumlar aldı.

Deluxe Edition da indirimde

Yayıncı tarafından sunulan bir diğer Boundless fırsatı da Boundless Deluxe Edition içeriğinde saklı. Söz konusu içerik Steam üzerinde %54 indirimli bir şekilde 87,83 TL’den satılıyor. Bu içerikte hem oyunun kendisi hem de oyun için çıkan DLC’ler yer alıyor. Eğer şu sıralar Boundless macerasına atılmayı düşünüyorsanız kaçırmayın.

Cevap bırakın