Bu Jurassic World Evolution İndirimi Kaçar Mı? Kaçmaz !

Jurassic World efsanesinin önemli yapımlarından Jurassic World Evolution, Steam platformu üzerinde muazzam bir indirim aldı. Oyunu tam yüzde 80 indirimle alabiliyorsunuz. İşte detaylar…

Fırsat buldukça sizlere önemli oyun indirimlerinden bahsetmeye çalışıyoruz. Bu kez de Jurassic World Evolution için gerçekleştirilen müthiş Steam indirimine değinmek istedik.

Normal fiyatı 171 TL olan Jurasisc World Evolution yapımı aldığı %80 oranındaki büyük indirimle beraber kısa bir süreliğine 34,20 TL’den satılmaya başlandı. Böylece oyunu normal değerinin çok çok daha altında bir rakamdan satın alabilmeniz mümkün hale geldi.

Gerçekleştirilen bu indirim 3 Aralık akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup eğer Jurassic dünyasına ilginiz varsa kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Yalnızca oyunun kendisi için değil ek içerikleri için de pek çok indirimin gerçekleştirilmiş olduğunu ifade edelim. Yine bunu da göz önünde bulundurmanızda yarar var.

Söz konusu indirime erişebilmek için bu bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın: store.steampowered.com/app/648350/Jurassic_World_Evolution/

Cevap bırakın