Call of Duty Black Ops 4 Hakkında Sürpriz Gelişme

Dünyanın en ünlü oyun serilerinden meşhur Call of Duty’e bir yeni oyun daha geliyor. Söz konusu Call of Duty Black Ops 4 isimli oyun hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte ayrıntılar… 

Günümüzde birbirinden güzel oyunlar sunulmasının yanı sıra bir seri var ki oyuncular tarafından yıllarca yakından takip ediliyor: Call of Duty serisi uzun bir zamandır oyuncuların en fazla ilgi gösterdiği savaş serilerinden biri ve şimdi yeni bir oyunu çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bu oyunun ismi Black Ops 4.

Oyun hakkında ortaya çıkan son gelişmelere göre Black Ops 4 sadece belli başlı bir platformda satılacak. Blizzard resmi internet sitesi üzerinden satışının yapılacağı açıklanan Call of Duty Black Ops 4’ün Steam’de ise satılmayacağı ortaya çıktı. Normalde hemen hemen tüm oyunları Steam üzerinde görürüz. Fakat Call of Duty Black Ops 4 oyunu için böyle bir durum söz konusu olmayacak. Yine de ilerleyen dönemde şirketlerin kararı değişebilir ve oyunun Steam’e geldiğini görebiliriz.

Call of Duty Black Ops 4 ne zaman çıkıyor?

Oyunun çıkış tarihi 12 Ekim 2018 olup hem konsollar hem de PC platformu için çıkacak. Satış fiyatına ilişkin bilgilere ulaşmak içinse biraz daha beklemek gerekiyor.