Call of Duty World War 2 Zombi Mod Fragmanı Geldi

Yılın en çok beklenene oyunlarından biri olan Call of Duty World War 2 oyunu için artık geri sayıma geçildi. Son olarak Oynanış videoları yayınlanan oyunla beraber yapımın özlenen hikayesine geri döneceği de açıklanmıştı. Bir süredir uzayı konu alan hikayeleriyle beraber epey bir eleştiri alan yapımın tüm bu eleştirilere cevap verecek olan Call of Duty World War 2 serisiyle beraber tekrar 2.Dünya Savaşı teması ele alınacak.

Şimdiden ilgi odağı haline gelen oyunun bu kez grafik ve dinamiklerinin bir hayli yükseltileceği açılanmıştı. Kısacası böyle değerlendirdiğimiz zaman serisinin en başarılı yapımının oyuncuların karşısına çıkacağını görüyoruz. Ana oyun bir yana dursun şimdiyse oyunun beraberinde gelecek olan zombi mod için yeni detaylar ortaya çıktı.

Call of Duty World War 2 Zombi Mod Fragmanı

Son gelen bilgilerle beraber oyun ile özdeşleşmeye başlayan zombi modunda yapımla beraber doğrudan yayınlanacağı açıklandı. Yeni modun diğer zombi modlarından çok daha farklı olacağı da açıklanan bilgiler arasında. Bu kez oyunculara en iyi atmosferi yansıtmak için maksimum grafiklerde bir mod sunulacak. Gerçekçilik bir yana dursun oyun için atmosferiyle de öne çıkacak olan yeni modun ne kadar başarılı olacağını gösteren fragman videosu da sonunda yayınlandı.

Call of Duty World War 2 oyunu için geliştirilen zombi modunun fragmanına bakacak olursak yeni mod çok daha başarılı olacak. Bu kez Sledgehammer Games tarafından hazırlanan yeni modun oyuna hikayeden sonra süreklilik katması bekleniyor. Henüz yayınlanma detayları konusunda bir bilgi olmasa da yapımın doğrudan oyun içerisinden çalışacağı, buna karşın adeta ekstra bir oyun kadar da kapsamlı bir mod olmasını bekliyoruz. Merakla beklenen zombi modu için Sledgehammer Games tarafından yayınlanan fragmanıysa hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Cevap bırakın