Call of Duty WW2 Beta Süreci Hakkında Yeni Bilgiler

E3 2017 fuarı sonrasında tamamıyla ortaya çıkan efsane serinin son temsilcisi Call of Duty WW 2, kısa süre sonra oyuncuların beğenisine sunulacak. Adeta Call of Duty serisinin yeniden canlanacağı model olarak gösterilen Call of Duty WW 2 oyununun çıkışına bu kadar kısa süre kalmasıyla beraber detaylarda ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son olarak oyunun herkese açık olarak sunulacak beta sürümlerinin ne zaman yayınlanacağı konusunda bazı bilgiler veriliyor. Activision tarafından yapılan son açıklamalara bakacak olursak Call of Duty WW 2 için artık uzun süre beklemek gerekmeyecek. Bunun için verilen süre sadece 1 ay. Açıklamalara bakılacak olursa beta sürümü 1 ay sonra kullanıma girecek. Bunun yanı sıra yeni sürümün nasıl detaylara sahip olacağı konusunda da bazı açıklamalar var.

Call of Duty WW 2 Beta Geliyor

Sledgehammer Games ve Activision tarafından verilen ipuçlarına göre Call of Duty WW 2 oyunu daha beta sürecinde kullanıcıları cezbedecek. Öyle ki oyunun tüm karakter sınıflarının beta sürümünde oyuncuların beğenisine sunulacağını göreceğiz. Oyuncular çok daha kapsamlı bir beta sürümüyle karşı karşıya kalmış olacak. Piyade birliklerinden tutun, savaş sırasında efsane haline gelmiş olan birimlerde oyun içerisinde yer alacak. 2.Dünya Savaşı temasıyla beraber bambaşka bir deneyim sunacak olan oyunun betasında her karakter için özel olan bir özelliğinde kullanımı açılacak.

Call of Duty WW2 Beta

Bir nevi oyunda nasıl bir yapı olacağı ve oyun içerisinde kontrol edeceğiniz karakterlerin özelliklerini net bir şekilde görmüş olacaksınız. Tüm sınıfları test etmek için sunulacak olan beta sürümü, oyunun ne kadar kapsamlı olacağını da gösterecek. Çünkü oyunda sadece karakter sınıfı olarak 4 ana sınıfın olması bekleniyor.

Ayrıca bu sınıfların hem kendi özellikleri olduğunu göreceğiz hem de alt kategorilerde yeni karakterler göreceğiz. Çok daha başarılı bir seri olacak olan Call of Duty WW 2 oyununun ilk deneyimlerini elde edeceğimiz beta sürümü sonrasında detaylı inceleme videosunu da sitemize ekleyeceğiz. Bakalım geri dönüş nasıl olacak?

Cevap bırakın