Carrion Enteresan Bir Oyun İsteyenler İçin Geliyor

Carrion video oyununun ne zaman çıkacağı ve diğer ayrıntılar belli oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Bu zamana kadar video oyunu dünyası için pek çok farklı oyun türü gördük. Korku oyunları arasında yer alan oyunların içerisinde canavarı bizzat kontrol ettiğiniz iki boyutlu oyun ise pek görülmedi. İşte Carrion bu doğrultuda enteresan bir oyun olarak öne çıkıyor.

Duyurulan yeni Carrion video oyunu iki boyutlu grafiklere sahip olup oyunda bir laboratuvar ortamına hapsedilen kötü ruhlu bir yaratığı temsil ediyoruz. Oldukça tuhaf gözüken bu yaratık ilginç güçlere sahip ve ruhlardan beslenerek giderek büyümekte. İşte Carrion içerisinde ilk olarak laboratuvarda hapis tutulduğumuz alandan kaçıyor ve sonra önümüzde çıkan korumaları teker teker avlıyoruz ve bunu yaparken farklı yöntemler kullanıyoruz.

PC Nintendo Switch ve Xbox One için duyurulan oyun şu an 36,00 TL fiyat etiketi ile ön sipariş usulüyle satın alınabiliyor. Demo sürümü hali hazırda Steam dijital mağazası üzerinden de indirilip oynanabilmekte. Çıkış yapacağı gün ise 23 Temmuz olup bakalım oyuncuların beğenisini kazanmayı başarabilecek mi? Bekleyip görelim.

Cevap bırakın