Code Vein İçin Beklenen Güncelleme Çıktı

Bir süredir Code Vein oyunu için yeni bir güncelleme yayınlanması beklenmekteydi ve bu gerçekleşti. Oyun 1.20 sürümüne yükseltildi.

Oyunlar günümüzde çeşitli güncellemeler alarak daha iyi bir mertebeye yükseliyor. Code Vein de zaman zaman güncelleme alan yapımlardan biri.

Video oyunu dünyası yeni yıl öncesi büyük bir hareketlilik yaşıyor. Popüler oyunlardan biri olan Code Vein yeni bir güncelleme aldı. Çıkan 1.20 güncellemesiyle birlikte oyuna pek çok özellik dahil ediliyor.

Güncellemeyle beraber karakter oluşturma modu için ek görev parametreleri dahil edildi. Böylece gövde tipi, yüz boyutu gibi hususlarda özelleştirmeler yapılabiliyor.

Güncellemeyle oyuncular daha önce karşılaştıkları çeşitli patron savaşçılara karşı tekrar savaşabilecekler. Güncelleme tatil temalı içerikleri de oyuna dahil etmekte ve pek çok ek düzenleme içermekte. Dolayısıyla 1.20 güncellemesini kaçırmamanızı öneriyoruz.

Code Vein yapımı 5 Haziran 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olup Xbox One, PC ve PlayStation 4 platformları için çıkmıştı. Kısa sürede epey sevilen Code Vein günümüzde popüler oyunlardan biri olarak beğeni kazanıyor.

Cevap bırakın