Codemasters Merakla Beklenen Fragmanı Paylaştı

Ünlü teknoloji firmalarından Codemasters, Onrush oyununun beklenen fragmanını yayınladı. Fragman son derece güzel gözüküyor.

Yarış oyunları konusunda çok başarılı bir marka olan Codemasters, birbirinden kaliteli oyunlar sunuyor. Şimdi de adrenalin dolu yeni yarış oyunu Onrush üzerinde çalışıyor.  Oyunu Codemasters geliştirdi ve yayıncılığını Deep Silver üstlendi.

Oyunda motosiklet ve araba yarışlarına katılabiliyorsunuz. Grafiksel açıdan harika gözüken oyun, genel itibariyle gerçekçi grafikleriyle hayran bırakırken aynı zamanda fantastik öğeler barındırıyor. Yayınlanan oynanış videosunda özellikle eşsiz dağ, tepe, su manzaraları dikat çekiyor.

Bu yaz piyasaya sürülecek olan oyun çıkını 5 Haziran 2018’tde PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek. PC platformu için ise maalesef çıkmayacak fakat ileride belki bu konuda bir sürpriz yaşanabilir.

Grafiklerinin yanında ses kalitesi, oynanış olarak da iddialı olan Onrush, 60 FPS’te 4K çalışabilecek. Böylece konsol oyuncuları için kaliteli bir deneyim elde etme şansı doğuyor.