Codemasters Yeni DiRT Üzerinde Çalışıyor

Ralli alanında video oyunu geliştiricilerinden biri olan Codemasters, dünyaca ünlü DiRT serisine yeni bir oyun dahil etmek için hazırlık yapıyor.

Codemasters firması günümüzde yarış oyunları kategorisinde son derece ünlü. Sıklıkla yeni DiRT oyunları sunmaya çalışan firma tarafından yakında yepyeni bir DiRT deneyimi sunulacağı ortaya çıktı. Gelen sızıntılara göre Codemasters bir süredir yeni DiRT üzerinde ciddi manada çalışıyor ve farklı bir deneyim sunabilmeyi kafasına koymuş durumda.

Codemasters ve DiRT resmi Twitter hesaplarının profil resimlerinde değişikliğe gidildi ve iki hesapta da ‘Değişikliğe hazır olun’ vurgusu yapıldı. Bu durumda yeni DiRT oyunlarının oldukça farklı olacağını düşünüyoruz. Aynı zamanda Codemasters’ın DiRT Rally 2.0 oyunu ile ilgili önemli bazı güncellemeler sunacağı ortaya çıktı. Söz konusu güncellemeler ile günlük , haftalık ve aylık meydan okumalar eklenecek ve ufak tefek iyileştirmeler sunulacak.

Codemasters, yeni oyunlarıyla ilgili kendilerinden bir süre haber alınamayacağını yani resmi olarak hemen tanıtmayacaklarını da açıkladı. Bu yüzden yeni oyunun ismi ve çıkış tarihini net olarak öğrenebilmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Cevap bırakın